Fotowoltaika Częstochowa

Częstochowa leży na obszarze, na którym średnie roczne nasłonecznienie oscyluje w okolicy 1080 kWh/kWp. Gwarantuje to opłacalność inwestowania w fotowoltaikę, dającą możliwość uniezależnienia się od zewnętrznych dostawców energii. Dobrze zaprojektowana i skonfigurowana instalacja fotowoltaiczna, pozyskująca energię promieniowania słonecznego, która następnie zamieniana jest na energię elektryczną, umożliwia uzyskanie stuprocentowej samowystarczalności energetycznej. PV Poland z równym zaangażowaniem podejmie się projektu oraz instalacji systemu PV dla domu, gospodarstwa rolnego czy firmy.
fotowoltaika Częstochowa

Przeprowadzamy naszych klientów indywidulanych i biznesowych przez cały proces inwestycyjny. Doradca PV Poland najpierw przeprowadza rekonesans, identyfikuje potrzeby i możliwości finansowe Klienta oraz ustala wady i zalety planowanego miejsca inwestycji (audyt fotowoltaiczny). Kiedy zapadanie decyzja o inwestycji, pomaga w załatwieniu wszelkich formalności związanych z dofinansowaniem, a na końcu - z  przyłączeniem instalacji do sieci.Już od pierwszego dnia uruchomienia instalacji możesz sprawdzać jej zużycie i produkcję z poziomu aplikacji na smartfonie.

Oferowane przez nas panele mają 30 lat gwarancji, dodatkowo są bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące i co najważniejsze: w 100% niepalne!

Montowane przez naszą własną ekipę montażową panele, tworzą -  wraz z nowoczesnym inwerterem oraz wysokiej klasy okablowaniem elektroenergetycznym – system fotowoltaiczny zdolny zaspokoić zapotrzebowanie energetyczne każdego ze zgłaszających się do nas Klientów. Zielona energia pozyskiwana ze słońca zasila wszystkie urządzenia domowe, a jeśli chcesz – także pompę ciepła.

Pompa ciepła Częstochowa 

Pompa ciepła to urządzenie OZE, które bazując na zasobach naturalnych, dostarcza nam ekologiczne oraz tanie źródło ogrzewania nie tylko budynków, ale również wody użytkowej. To rozwiązanie jest opłacalne zarówno dla właścicieli domów, jak i firm oraz gospodarstw. Dodatkowo atrakcyjne dofinansowania oraz ulgi sprawiają, że każdy może podjąć taką inwestycję.

Wzrost cen prądu i ogrzewania odbija się w szczególności na naszym budżecie. Nic nie poradzimy na inflacje i zwyżki, ale możemy całkowicie uniezależnić się od nich. Warto pamiętać, że do pracy pompa ciepła potrzebuje prądu, także zaleca się połączenia jej z montażem fotowoltaiki, która pobiera prąd z energii słonecznej. Jedna inwestycja, która (warto zaznaczyć) szybko się spłaca i sprawia, że po pierwsze, jesteśmy zeroemisyjni, a po drugie, nie dokupujemy corocznie komponentów typu węgiel i jesteśmy samowystarczalnie energetycznie.

Chcesz postawić na niezależność i niskie rachunki? Dołącz do grona Klientów PV Poland i miej 100% pewność dobrej jakości produktów oraz ich montażu!

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Oferta dla:
firmy domu
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy