Fotowoltaika Częstochowa

Częstochowa leży na obszarze, na którym średnie roczne nasłonecznienie oscyluje w okolicy 1080 kWh/kWp. Gwarantuje to opłacalność inwestowania w fotowoltaikę, dającą możliwość uniezależnienia się od zewnętrznych dostawców energii. Dobrze zaprojektowana i skonfigurowana instalacja fotowoltaiczna, pozyskująca energię promieniowania słonecznego, która następnie zamieniana jest na energię elektryczną, umożliwia uzyskanie stuprocentowej samowystarczalności energetycznej. PV Poland z równym zaangażowaniem podejmie się projektu oraz instalacji systemu PV dla domu, gospodarstwa rolnego czy firmy. Przeprowadzamy naszych klientów indywidulanych i biznesowych przez cały proces inwestycyjny. Doradca PV Poland najpierw przeprowadza rekonesans, identyfikuje potrzeby i możliwości finansowe Klienta oraz ustala wady i zalety planowanego miejsca inwestycji (audyt fotowoltaiczny). Kiedy zapadanie decyzja o inwestycji, pomaga w załatwieniu wszelkich formalności związanych z dofinansowaniem, a na końcu - z  przyłączeniem instalacji do sieci.

fotowoltaika Częstochowa

Mieszkańcy Częstochowy, którzy zdecydują się na inwestycję we własną przydomową elektrownię słoneczną mają gwarancję, że jeśli inwestycja nie spełni ich oczekiwań, a efekty nie będą satysfakcjonujące, mogą zwrócić nam panele, a my wypłacimy im pieniądze. Na testowanie paneli daje aż rok! Już od pierwszego dnia uruchomienia instalacji możesz sprawdzać jej zużycie i produkcję z poziomu aplikacji na smartfonie. Oferowane przez nas panele są bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące i co najważniejsze: w 100% niepalne! Montowane przez naszą własną ekipę konserwatorsko-montażową panele, tworzą -  wraz z nowoczesnym inwerterem oraz wysokiej klasy okablowaniem elektroenergetycznym – system fotowoltaiczny zdolny zaspokoić zapotrzebowanie energetyczne każdego ze zgłaszających się do nas Klientów. Zielona energia pozyskiwana ze słońca zasila wszystkie urządzenia domowe, a jeśli chcesz – także pompę ciepła.

Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz. Przygotowana przez nas oferta jest skrojona na miarę Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy