Fotowoltaika Ciechanów

Średnie roczne nasłonecznienie w Ciechanowie wynosi od 1080 do 1160 kWh/kWp. Stwarza to doskonałe warunki do inwestowania w fotowoltaikę, pozwalającą na maksymalne uniezależnienie się od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej. Radykalna redukcja rachunków za prąd w skali roku, szybki zwrot inwestycji oraz możliwość uzyskania dofinansowania z programu „Mój prąd” 3.0 bądź innych źródeł dodatkowo przemawiają na korzyść inwestycji w przydomową elektrownię słoneczną, która na dodatek spełnia najwyższe standardy ekologiczne. Instalacja fotowoltaiczna jest zeroemisyjna, produkujemy więc zieloną energię, zyskując czystsze powietrze w swoim otoczeniu.


Wciąż się wahasz? PV Poland daje swoim Klientom możliwość całorocznego testowania instalacji fotowoltaicznej, a w sytuacji, kiedy test wypadnie niepomyślnie, pozwala zwrócić instalację, przelewając na konto testera całą zainwestowaną kwotę. Takie zwroty zdarzają się rzadko, bowiem warunki nasłonecznia na terenie Polski są doskonałe i panele fotowoltaiczne spełniają pokładane w nich nadzieje.

PV Poland przeprowadza swoich Klientów przez cały proces inwestycyjny. Rozpoczynamy od audytu fotowoltaicznego, dzięki któremu zdobywamy maksymalnie precyzyjną wiedzę na temat nasłonecznia i warunków terenowych. Wraz z inwestorem podejmujemy decyzję o lokalizacji paneli PV (dach, grunt) oraz przygotowujemy kosztorys uwzgledniający jego możliwości finansowe. Pomagamy w uzyskaniu dofinansowania oraz dopełnieniu wszelkich formalności związanych z przyłączeniem instalacji do publicznej sieci energetycznej. Wszystkim Klientom dajemy 30-letnią gwarancję absolutną, obejmującą panele PV oraz cały osprzęt elektroenergetyczny a także wydajność instalacji.

Dobrze zaprojektowana i zainstalowana zgodnie z przepisami, instalacja fotowoltaiczna może w 100% zaspokoić zapotrzebowanie energetyczne każdej posesji. Dbając o obydwa aspekty, oddajemy do dyspozycji naszych Klientów wyłącznie naszych własnych specjalistów - nie zlecamy pracy podwykonawcom.


Podejmując współpracę z PV Poland zyskujesz:

  • audyt energetyczny
  • montaż systemu PV w jeden dzień
  • super wytrzymałe panele z powłoką grafenową
  • monitorowanie pracy systemu przez Internet
  • pomoc w uzyskaniu dofinasowania
  • 30 lat gwarancji
  • bezpłatny serwis

Zielona energia fotowoltaiczna to najczystsza energia pod słońcem. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz.

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy