Fotowoltaika Ciechanów

Średnie roczne nasłonecznienie w Ciechanowie wynosi od 1080 do 1160 kWh/kWp. Stwarza to doskonałe warunki do inwestowania w fotowoltaikę, pozwalającą na maksymalne uniezależnienie się od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej. Radykalna redukcja rachunków za prąd w skali roku, szybki zwrot inwestycji oraz możliwość uzyskania dofinansowania z programu „Mój prąd” bądź innych źródeł dodatkowo przemawiają na korzyść inwestycji w przydomową elektrownię słoneczną, która na dodatek spełnia najwyższe standardy ekologiczne. Instalacja fotowoltaiczna jest zeroemisyjna, produkujemy więc zieloną energię, zyskując czystsze powietrze w swoim otoczeniu.

PV Poland przeprowadza swoich Klientów przez cały proces inwestycyjny. Rozpoczynamy od audytu fotowoltaicznego, dzięki któremu zdobywamy maksymalnie precyzyjną wiedzę na temat nasłonecznia i warunków terenowych. Wraz z inwestorem podejmujemy decyzję o lokalizacji paneli PV (dach, grunt) oraz przygotowujemy kosztorys uwzgledniający jego możliwości finansowe. Pomagamy w uzyskaniu dofinansowania oraz dopełnieniu wszelkich formalności związanych z przyłączeniem instalacji do publicznej sieci energetycznej. Wszystkim Klientom dajemy 30-letnią gwarancję obejmującą panele PV. 

Dobrze zaprojektowana i zainstalowana zgodnie z przepisami, instalacja fotowoltaiczna może w 100% zaspokoić zapotrzebowanie energetyczne każdej posesji. Dbając o obydwa aspekty, oddajemy do dyspozycji naszych Klientów wyłącznie naszych własnych specjalistów - nie zlecamy pracy podwykonawcom.


Podejmując współpracę z PV Poland zyskujesz:

  • audyt energetyczny
  • montaż systemu PV w jeden dzień
  • super wytrzymałe panele z powłoką grafenową
  • monitorowanie pracy systemu przez Internet
  • pomoc w uzyskaniu dofinasowania
  • 30 lat gwarancji na panele

Zielona energia fotowoltaiczna to najczystsza energia pod słońcem. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz.

Pompa ciepła Ciechanów

Pompa ciepła ogrzewa domy, firmy oraz budynki gospodarstw w sposób ekologiczny i tani, bo czerpie z zasobów środowiska naturalnego. Działa podobnie do klimatyzacji, ponieważ zimą ogrzewa, a latem chłodzi. Ponadto pompa ciepła nie tylko ogrzewa pomieszczenia (automatycznie pilnuje ustalonej przez użytkownika temperatury), ale również wodę użytkową. Wszystkie te funkcje wpływają na niezawodność i kompleksowość tego urządzenia. Pracę pompy ciepła można monitorować za pomocą specjalnej aplikacji mobilnej.

Za opłacalnością pompy ciepła przemawia fakt braku potrzeby pobierania energii od dostawców. Z roku na rok rachunki stają się coraz wyższe i obciążają nasze budżety. Inwestycja w urządzenia OZE dzięki atrakcyjnym dofinansowaniom i dotacją sprawiają, że każdy może cieszyć się niższymi rachunkami za energię. Ponadto inwestycja spłaca się błyskawicznie, a urządzenia dostarczają energii już od momentu ich założenia.

Warto zaznaczyć, że pompa ciepła wymaga dostępu do prądu, który zamiast odpłatnie dostarczać z sieci, lepiej uzyskiwać za darmo z paneli fotowoltaicznych. Nie bez powodu zaleca się układ fotowoltaika + pompa ciepła.

Chcesz płacić niskie rachunki za prąd i ogrzewanie? Skontaktuj się z nami, stworzymy ofertę dopasowaną specjalnie do Twojego zapotrzebowania energetycznego.

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Oferta dla:
firmy domu
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy