Fotowoltaika Chełm

Średnie roczne nasłonecznienie w Chełmie i okolicach przekracza 1060 kWh/kWp. To idealne warunki do inwestowania w fotowoltaikę. Z czym wiąże się taka inwestycja? Stajesz się właścicielem przydomowej elektrowni słonecznej, czyli takiej, która pozyskuje energię z odnawianego źródła. Ta zielona energia jest nie tylko dobra dla środowiska naturalnego (instalacja PV jest zeroemisyjna, co oznacza, że produkcja prądu nie wiąże się z emisją do atmosfery dwutlenku węgla ani żadnych innych szkodliwych gazów), ale także dla Ciebie – możesz częściowo lub całkowicie uniezależnić się od zewnętrznych dostawców prądu. Dzięki temu możesz zredukować rachunki za prąd nawet o 95% w skali roku.fotowoltaika chełm

Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców Chełma, oferujemy przeprowadzenie każdego Klienta przez cały proces inwestycyjny. Kluczem do stworzenia idealnego projektu instalacji PV jest audyt fotowoltaiczny i to od niego zaczynamy. Rozpoznanie rzeczywistego zapotrzebowania posesji na prąd oraz precyzyjne określenie warunków nasłonecznienia i terenowych pomaga nam także starannie wycenić inwestycję i pomóc Klientowi w uzyskaniu dofinansowania, kredytu czy pożyczki. Na koniec pomagam w dopełnieniu formalności związanych z przyłączenie instalacji fotowoltaicznej do publicznej sieci energetycznej.

Należy tutaj zaznaczyć, że nasze panele są bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące i co najważniejsze: w 100% niepalne. Mimo to, naszym klientom oferujemy 30 - letnią gwarancję na panele, które instalujemy w jeden dzień.  

Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz. Przygotowana przez nas oferta jest skrojona na miarę Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

 

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy