Fotowoltaika Chełm

Średnie roczne nasłonecznienie w Chełmie i okolicach przekracza 1060 kWh/kWp. To idealne warunki do inwestowania w fotowoltaikę. Z czym wiąże się taka inwestycja? Stajesz się właścicielem przydomowej elektrowni słonecznej, czyli takiej, która pozyskuje energię z odnawianego źródła. Ta zielona energia jest nie tylko dobra dla środowiska naturalnego (instalacja PV jest zeroemisyjna, co oznacza, że produkcja prądu nie wiąże się z emisją do atmosfery dwutlenku węgla ani żadnych innych szkodliwych gazów), ale także dla Ciebie – możesz częściowo lub całkowicie uniezależnić się od zewnętrznych dostawców prądu. Dzięki temu możesz zredukować rachunki za prąd nawet o 95% w skali roku.?

fotowoltaika chełm

Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców Chełma, oferujemy przeprowadzenie każdego Klienta przez cały proces inwestycyjny. Kluczem do stworzenia idealnego projektu instalacji PV jest audyt fotowoltaiczny i to od niego zaczynamy. Rozpoznanie rzeczywistego zapotrzebowania posesji na prąd oraz precyzyjne określenie warunków nasłonecznienia i terenowych pomaga nam także starannie wycenić inwestycję i pomóc Klientowi w uzyskaniu dofinansowania, kredytu czy pożyczki. Na koniec pomagam w dopełnieniu formalności związanych z przyłączenie instalacji fotowoltaicznej do publicznej sieci energetycznej.

Należy tutaj zaznaczyć, że nasze panele są bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące i co najważniejsze: w 100% niepalne. Mimo to, naszym klientom oferujemy 30 - letnią gwarancję na panele, które instalujemy w jeden dzień.  

Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz. Przygotowana przez nas oferta jest skrojona na miarę Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

Pompa ciepła Chełm

Najbardziej opłacalnym źródłem grzewczym jest pompa ciepła. Nie wymaga zakupu dodatkowym komponentów jak np. węgla w przypadku bazowania na tradycyjnym źródle energii. Pompa ciepła raz założona generuje tylko zyski. To urządzenie nie tylko ogrzewa zimą, ale również latem przyjemnie chłodzi pomieszczenia. Ponadto pompa ciepła ogrzewa potrzebną wodę użytkową. Do swojej pracy potrzebuje jedynie prądu, który najlepiej pozyskiwać za darmo, z fotowoltaiki.

Inwestycja w pompę ciepła oraz inne urządzenia OZE jest opłacalna ze względu na atrakcyjne dofinansowania i ulgi, jak i również ich automatyczną pracę na zapewnienie całego zapotrzebowania budynkowi, a co za tym idzie, uniezależnienie go od odpłatnego pozyskiwania energii.

Nie przepłacaj — skontaktuj się z nami i otrzymaj ofertę dopasowaną do Ciebie!

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Oferta dla:
firmy domu
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy