Fotowoltaika Bydgoszcz

Średnie roczne nasłonecznienie w Bydgoszczy oscyluje wokół 1080 kWh/kWp, co oznacza, że warunki do inwestowania w fotowoltaikę są tu bardzo dobre. Stale rosnące rachunki za prąd (od 1 stycznia 2021 r. roku do naszych rachunków dodano kolejną pozycję: opłatę mocową, a opłata OZE wzrosła z 0 zł do 2,2 zł/MWh) sprawiają, że zwlekanie z inwestycją w przydomową elektrownię słoneczną jest bezzasadne. Stając się właścicielem instalacji fotowoltaicznej redukujemy nasze rachunki za prąd niemal do zera i nie musimy obawiać się żadnych kolejnych podwyżek cen energii elektrycznej. Nowoczesna instalacja PV jest bezobsługowa i pozwala na zaspokojenie zapotrzebowania energetycznego naszego domu, gospodarstwa rolnego czy firmy.
fotowoltaika bydgoszcz

Wchodząc na przeciw potrzebom mieszkańców Bydgoszczy, oferujemy przeprowadzenie każdego Klienta przez cały proces inwestycyjny. Zaczynamy od precyzyjnego audytu fotowoltaicznego w miejscu planowanej inwestycji, dzięki czemu uzyskujemy wiedzę na temat warunków terenowych. Następnie projektujemy instalację PV na miarę potrzeb energetycznych oraz możliwości finansowych zleceniodawcy. Etap końcowy to pomoc w uzyskaniu korzystnego dofinansowania oraz w zgłoszeniu instalacji do zakładu energetycznego i dopełnieniu wszelkich związanych z tym formalności. 

Nasze panele są bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące i co najważniejsze: w 100% niepalne, a do ich instalacji na posesji Klienta delegujemy ekipę montażową, która montuje całą instalację w ciągu jednego dnia. Dajemy 30-letnią gwarancję obejmującą panele PV.

Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz.

Pompa ciepła Bydgoszcz

Pompa ciepła to urządzenie OZE pełniące funkcje ekologicznego źródła grzewczego, które przekłada się na realnie niskie rachunki. Czerpiąc z zasobów naturalnych, ogrzeje nie tylko dom, budynek firmy czy gospodarstwa, ale również potrzebną wodę użytkową. Co więcej, je zastosowanie nie jest jedynie ograniczone do pór zimnych, ponieważ w lecie przyjemnie ochładza pomieszczenia. Użytkownik pompy ciepła może dostosować wysokość temperatur do zapotrzebowania w określonych częściach budynku, a następnie urządzenie automatycznie będzie utrzymywać w nich poziom ciepła.

Warto mieć na uwadze fakt, że pompa ciepła najlepiej sprawdza się z fotowoltaiką. Dlaczego? Pompa ciepła do swojego działania potrzebuje prądu, a instalacja fotowoltaiczna może go dostarczyć za darmo, w przeciwieństwie do prądu odpłatnego, pobieranego z sieci. Ponadto, gdy mamy oba urządzenia budynek staje się samowystarczalny i niezależny pod względem energetycznym.

Coraz wyższe rachunki za energię przemawiają za szukaniem rozwiązania w OZE, ale nie tylko! Jest wiele atrakcyjnych dofinansowań i dotacji, które realnie wpływają na obniżenie kosztów inwestycji.

Przekonaj się, jak to jest nie przepłacać i zainwestuj w OZE!

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Oferta dla:
firmy domu
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy