Fotowoltaika Bełchatów

Średnie roczne nasłonecznienie w Bełchatowie przekracza 1080 kWh/kWp, co sprawia, że inwestycja w fotowoltaikę jest na tym terenie maksymalnie ekonomiczna. Naszym Klientom, którzy już dziś są pewni, że zielona energia pozyskiwana ze słońca to jest to, oferujemy szybkie przejście całego procesu inwestycyjnego związanego z uniezależnienie się od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej, który obejmuje:

  • audyt fotowoltaiczny w miejscu inwestycji
  • projekt uwzględniający nasłonecznienie oraz azymut dachu
  • instalację systemu na dachu bądź na gruncie - mamy własną ekipę konserwatorsko-montażową
  • pomoc w podłączeniu instalacji do publicznej sieci energetycznej oraz w dopełnieniu wszystkich formalności z tym związanych
  • pomoc w uzyskaniu dofinansowania

 

Nie pozostawiamy też samych Klientów, którzy wciąż się wahają. Dla nich mamy ofertę unikalną na rynku fotowoltaiki: podejmując współpracę z PV Poland mogą testować instalację przez okrągły rok, a jeśli efekty nie będą satysfakcjonujące mogą zwrócić nam panele, my natomiast wypłacimy im pieniądze.

 

fotowoltaika łódź

Nawet jeśli wejdą w życie zapowiadane zmiany przepisów - uniemożliwiające odbieranie przesłanych do publicznej sieci energetycznej nadwyżek energii wyprodukowanej w przydomowej elektrowni FV w postaci opustów - wszystkie instalacje fotowoltaiczne zakupione w firmie PV Poland do końca 2021 roku pracować będę w oparciu o dotychczasowe przepisy. Nie ma więc ryzyka, że zainwestujesz w fotowoltaikę właśnie teraz i będziesz stratny! Nasze panele fotowoltaiczne są bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące i co najważniejsze - w 100% niepalne. Oferujemy 30-letnią gwarancję absolutną, obejmującą panele PV oraz cały osprzęt elektroenergetyczny a także wydajność instalacji oraz jasną i bezpieczną umowę i bezpłatny serwis. Nie wahaj się. Dobrze zaprojektowana i skonfigurowana instalacja fotowoltaiczna to gwarancja, że zapotrzebowanie energetyczne Twojej posesji zostanie zaspokojone, a stale rosnące ceny prądu przestaną spędzać Ci sen z powiek.

Zielona energia fotowoltaiczna to najczystsza energia pod słońcem. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz.

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy