Fotowoltaika Bełchatów

Średnie roczne nasłonecznienie w Bełchatowie przekracza 1080 kWh/kWp, co sprawia, że inwestycja w fotowoltaikę jest na tym terenie maksymalnie ekonomiczna. Naszym Klientom, którzy już dziś są pewni, że zielona energia pozyskiwana ze słońca to jest to, oferujemy szybkie przejście całego procesu inwestycyjnego związanego z uniezależnienie się od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej, który obejmuje:

  • audyt fotowoltaiczny w miejscu inwestycji
  • projekt uwzględniający nasłonecznienie oraz azymut dachu
  • instalację systemu na dachu bądź na gruncie - mamy własną ekipę montażową
  • pomoc w podłączeniu instalacji do publicznej sieci energetycznej oraz w dopełnieniu wszystkich formalności z tym związanych
  • pomoc w uzyskaniu dofinansowania
  • 30 lat gwarancji na panele fotowoltaiczne

 

 

fotowoltaika łódźNasze panele fotowoltaiczne są bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące i co najważniejsze - w 100% niepalne. Oferujemy 30-letnią gwarancję obejmującą panele PV.  Nie wahaj się. Dobrze zaprojektowana i skonfigurowana instalacja fotowoltaiczna to gwarancja, że zapotrzebowanie energetyczne Twojej posesji zostanie zaspokojone, a stale rosnące ceny prądu przestaną spędzać Ci sen z powiek.

Zielona energia fotowoltaiczna to najczystsza energia pod słońcem. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz.

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy