Fotowoltaika Bełchatów

Średnie roczne nasłonecznienie w Bełchatowie przekracza 1080 kWh/kWp, co sprawia, że inwestycja w fotowoltaikę jest na tym terenie maksymalnie ekonomiczna.

Naszym Klientom, którzy już dziś są pewni, że zielona energia pozyskiwana ze słońca to jest to, oferujemy szybkie przejście całego procesu inwestycyjnego związanego z uniezależnienie się od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej, który obejmuje:

fotowoltaika łódź - audyt fotowoltaiczny w miejscu inwestycji

 - projekt uwzględniający nasłonecznienie oraz azymut dachu

 - instalację systemu na dachu bądź na gruncie - mamy własną ekipę montażową

 - pomoc w podłączeniu instalacji do publicznej sieci energetycznej oraz w dopełnieniu wszystkich formalności z tym związanych

 - pomoc w uzyskaniu dofinansowania

 - 30 lat gwarancji na panele fotowoltaiczne

 

Nasze panele fotowoltaiczne są bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące i co najważniejsze - w 100% niepalne. Oferujemy 30-letnią gwarancję obejmującą panele PV.  Nie wahaj się. Dobrze zaprojektowana i skonfigurowana instalacja fotowoltaiczna to gwarancja, że zapotrzebowanie energetyczne Twojej posesji zostanie zaspokojone, a stale rosnące ceny prądu przestaną spędzać Ci sen z powiek.

Zielona energia fotowoltaiczna to najczystsza energia pod słońcem. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz.

Pompa ciepła Bełchatów

Pompa ciepła to ekologiczne źródło grzewcze, które uniezależnia nasz dom, firmę lub gospodarstwo od zewnętrznych dostawców, a co za tym idzie: redukuje nasze opłaty za ogrzewanie. To urządzenie OZE spełnia wiele funkcji:

  • Zimą ogrzewa, latem chłodzi, działając na zasadzie klimatyzacji.
  • Dostosowuje temperaturę pomieszczeń do preferencji użytkownika i automatycznie ją egzekwuje.
  • Podgrzewa wodę grzewczą.
  • Czerpiąc z zasobów naturalnych jest zeroemisyjna u realnie wpływa na polepszanie się stanu powietrza w Twoim otoczeniu.

Do swojej pracy potrzebuje prądu, dlatego warto połączyć pompę ciepła z instalacją fotowoltaiczną, która dostarczy darmowej energii. Taki duet sprawi, że nasz budynek jest samowystarczalny energetycznie, a więc daje on również gwarancje niskich rachunków.

Inwestycja w pompę ciepła czy fotowoltaikę jest wspierana przez atrakcyjne dofinansowania i ulgi, które sprawiają, że każdy może pozwolić sobie na niskie rachunki.

Nie chcesz dłużej się martwić o wysokie rachunki? Skontaktuj się z nami, a przedstawimy ofertę dostosowaną do Twojego zapotrzebowania!

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Oferta dla:
firmy domu
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy