Fotowoltaika Łódź

Średnie roczne nasłonecznienie w Łodzi i aglomeracji łódzkiej oscyluje w okolicy 1080 kWh/kWp, co stwarza mieszkańcom bardzo dobre warunki do inwestowania w fotowoltaikę. Firma PV Poland chce popularyzować fotowoltaikę dla gospodarstw, firm i rolnictwa, ale przy tym robić to w sposób rozsądny i odpowiedzialny, edukując i szanując Klientów. Dlatego nie zlecamy pracy podwykonawcom – sami stworzyliśmy Fotowoltaiczne Pogotowie PV Poland. Nasi specjaliści, do których mamy stuprocentowe zaufanie, odpowiedzą na każde Twoje pytanie związane z fotowoltaiką.

PV Poland przeprowadza Klientów prze cały proces inwestycyjny, od audytu energetycznego, przez przyłączenie instalacji do sieci, po pomoc w uzyskaniu dofinansowania na istniejący już system PV. Mieszkańcom Łodzi oraz aglomeracji łódzkiej oferujemy przygotowanie projektu instalacji fotowoltaicznej skrojonej na miarę potrzeb energetycznych oraz finansowych. Panele - bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące i co najważniejsze: w 100% niepalne - instalujemy w ciągu jednego dnia. Dzięki perfekcyjnie zaprojektowanej i skonfigurowanej instalacji PV Twoje gospodarstwo domowe, rolne albo firma zyskają niezależność od zewnętrznych dostawców energii i redukcję rachunków za prąd nawet do 95% w skali rocznej.

Pozyskiwanie energii ze źródeł odnawialnych to przyszłość polskiej i światowej energetyki. Z myślą o dbałości o zasoby środowiska naturalnego, oferujemy Ci maksymalnie ekologiczne rozwiązanie, dzięki któremu przestaniesz martwić się stale rosnącymi cenami energii elektrycznej. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, pamiętaj, że obejmujemy naszych Klientów specjalnym pakietem reasekuracyjnym, zapewniającym bezpieczeństwo finansowe i gwarantujące zwrot środków. Pismo potwierdzające przystąpienie do programu dostaniesz od nas już przy podpisywaniu umowy.

Podejmując współpracę z PV Poland zyskujesz:

fotowoltaika łódź

  • audyt energetyczny

  • montaż systemu PV w jeden dzień

  • super wytrzymałe panele z powłoką grafenową

  • monitorowanie pracy systemu przez Internet

  • pomoc w uzyskaniu dofinasowania

  • 30 lat gwarancji

  • bezpłatny serwis

Zielona energia fotowoltaiczna to najczystsza energia pod słońcem. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz.

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy