Fotowoltaika Łódź

Średnie roczne nasłonecznienie w Łodzi i aglomeracji łódzkiej oscyluje w okolicy 1080 kWh/kWp, co stwarza mieszkańcom bardzo dobre warunki do inwestowania w fotowoltaikę. Firma PV Poland chce popularyzować fotowoltaikę dla gospodarstw, firm i rolnictwa, ale przy tym robić to w sposób rozsądny i odpowiedzialny, edukując i szanując Klientów. 

PV Poland przeprowadza Klientów prze cały proces inwestycyjny, od audytu energetycznego, przez przyłączenie instalacji do sieci, po pomoc w uzyskaniu dofinansowania na istniejący już system PV. Mieszkańcom Łodzi oraz aglomeracji łódzkiej oferujemy przygotowanie projektu instalacji fotowoltaicznej skrojonej na miarę potrzeb energetycznych oraz finansowych. Panele - bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące i co najważniejsze: w 100% niepalne - instalujemy w ciągu jednego dnia. Dzięki perfekcyjnie zaprojektowanej i skonfigurowanej instalacji PV Twoje gospodarstwo domowe, rolne albo firma zyskają niezależność od zewnętrznych dostawców energii i redukcję rachunków za prąd nawet do 95% w skali rocznej.

Pozyskiwanie energii ze źródeł odnawialnych to przyszłość polskiej i światowej energetyki. Z myślą o dbałości o zasoby środowiska naturalnego, oferujemy Ci maksymalnie ekologiczne rozwiązanie, dzięki któremu przestaniesz martwić się stale rosnącymi cenami energii elektrycznej. 

Podejmując współpracę z PV Poland zyskujesz:

fotowoltaika łódź

  • audyt energetyczny

  • montaż systemu PV w jeden dzień

  • super wytrzymałe panele z powłoką grafenową

  • monitorowanie pracy systemu przez Internet

  • pomoc w uzyskaniu dofinasowania

  • 30 lat gwarancji na panele

Zielona energia fotowoltaiczna to najczystsza energia pod słońcem. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz.

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy