Fotowoltaika Łódź

Średnie roczne nasłonecznienie w Łodzi i aglomeracji łódzkiej oscyluje w okolicy 1080 kWh/kWp, co stwarza mieszkańcom bardzo dobre warunki do inwestowania w fotowoltaikę. Firma PV Poland chce popularyzować fotowoltaikę dla gospodarstw, firm i rolnictwa, ale przy tym robić to w sposób rozsądny i odpowiedzialny, edukując i szanując Klientów. 

PV Poland przeprowadza Klientów prze cały proces inwestycyjny, od audytu energetycznego, przez przyłączenie instalacji do sieci, po pomoc w uzyskaniu dofinansowania na istniejący już system PV. Mieszkańcom Łodzi oraz aglomeracji łódzkiej oferujemy przygotowanie projektu instalacji fotowoltaicznej skrojonej na miarę potrzeb energetycznych oraz finansowych. Panele - bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące i co najważniejsze: w 100% niepalne - instalujemy w ciągu jednego dnia. Dzięki perfekcyjnie zaprojektowanej i skonfigurowanej instalacji PV Twoje gospodarstwo domowe, rolne albo firma zyskają niezależność od zewnętrznych dostawców energii i redukcję rachunków za prąd nawet do 95% w skali rocznej.

Pozyskiwanie energii ze źródeł odnawialnych to przyszłość polskiej i światowej energetyki. Z myślą o dbałości o zasoby środowiska naturalnego, oferujemy Ci maksymalnie ekologiczne rozwiązanie, dzięki któremu przestaniesz martwić się stale rosnącymi cenami energii elektrycznej. 

fotowoltaika łódź
 Podejmując współpracę z PV Poland zyskujesz:
 - Audyt energetyczny
 - Montaż systemu PV w jeden dzień
 - Super wytrzymałe panele z powłoką grafenową
 - Monitorowanie pracy systemu przez Internet
 - Pomoc w uzyskaniu dofinasowania
 - 30 lat gwarancji na panele

 

Pompa ciepła Łódź

Pompa ciepła jest urządzeniem OZE, które ekologicznie ogrzewa domy, budynki firm oraz pomieszczenia gospodarcze. Ustawiona na tryb autonomiczny, sama utrzymuje ustalone przez nas temperatury w danych pomieszczeniach, a jej pracę możemy monitorować za pośrednictwem specjalnej aplikacji. Mało tego! Za pomocą pompy ciepła możemy również podgrzać wodę użytkową. 

Czy pompa ciepła się opłaca? Przy nieustannie podwyższanych opłat za ogrzewanie, nie ma co do tego żadnych wątpliwości! Powstają również atrakcyjne dofinansowania, które sprawiają, że każdy może pozwolić sobie na niskie rachunki.

Warto pamiętać, że pompa ciepła do swojej pracy potrzebuje prądu. Dlatego zaleca się połączenia jej z instalacja fotowoltaiczną, dzięki temu, nie tylko nie płacimy za prąd pobierany z sieci, ale jesteśmy zeroemisyjni i samowystarczalni energetycznie. Krótko mówiąc: podwyżki cen energii już nas nie dotyczą.

Zielona energia fotowoltaiczna to najczystsza energia pod słońcem. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się niezależnością energetyczną od zaraz.

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Oferta dla:
firmy domu
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy