Fotowoltaika Radom

Średnie roczne nasłonecznienie w Radomiu przekracza 1080 kWh/kWp, czyniąc miasto i najbliższe okolice terenem, na którym bez ryzyka można inwestować w panele fotowoltaiczne. Dzięki własnej przydomowej elektrowni słonecznej każdy mieszkaniec Radomia może zyskać niezależność od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej i zredukować swoje rachunki za prąd nawet do 95% w skali roku. Panele PV są zeroemisyjne, co oznacza, wytwarzając zieloną energię w żaden sposób nie przyczyniają się do zanieczyszczania powietrza. Jeżeli wciąż masz wątpliwości, czy przydomowa elektrownia słoneczna jest dla Ciebie dobrym rozwiązaniem, u nas możesz testować instalację fotowoltaiczną przez okrągły rok, a jeśli efekty nie będą satysfakcjonujące możesz zwrócić nam panele. My, oczywiście, wypłacimy Ci pieniądze.

Fotowoltaika Radom

PV Poland przeprowadza swoich Klientów przez cały proces inwestycyjny. Zaczynamy od audytu fotowoltaicznego, który pomaga nam określić warunki w miejscu inwestycji a także możliwości finansowe inwestora. Następnie przygotowujemy maksymalnie zindywidualizowany projekt instalacji PV. Teraz czas na naszą ekipę konserwatorsko-montażową, która instaluje panele - bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące i co najważniejsze: w 100% niepalne – w ciągu jednego dnia. Od razu możesz cieszyć się produkcją energii z instalacji oraz sprawdzać jej zużycie i produkcję z poziomu aplikacji na smartfonie. Pomagamy także w załatwieniu wszelkich formalności związanych z przyłączeniem instalacji PV do publicznej sieci energetycznej oraz z pozyskaniem dofinansowania. Klienci PV Poland mogą liczyć na 30-letnią gwarancję absolutną, obejmującą panele PV oraz cały osprzęt elektroenergetyczny a także wydajność instalacji.

 


 

 

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

https://www.pvpoland.pl/realizacje

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy