Fotowoltaika Radom

Średnie roczne nasłonecznienie w Radomiu przekracza 1080 kWh/kWp, czyniąc miasto i najbliższe okolice terenem, na którym bez ryzyka można inwestować w panele fotowoltaiczne. Dzięki własnej przydomowej elektrowni słonecznej każdy mieszkaniec Radomia może zyskać niezależność od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej i zredukować swoje rachunki za prąd nawet do 95% w skali roku. Panele PV są zeroemisyjne, co oznacza, wytwarzając zieloną energię w żaden sposób nie przyczyniają się do zanieczyszczania powietrza. 

Fotowoltaika Radom

PV Poland przeprowadza swoich Klientów przez cały proces inwestycyjny. Zaczynamy od audytu fotowoltaicznego, który pomaga nam określić warunki w miejscu inwestycji a także możliwości finansowe inwestora.

Następnie przygotowujemy maksymalnie zindywidualizowany projekt instalacji PV. Teraz czas na naszą ekipę montażową, która instaluje panele - bezpieczne, wytrzymałe, samoczyszczące i co najważniejsze: w 100% niepalne – w ciągu jednego dnia.

Od razu możesz cieszyć się produkcją energii z instalacji oraz sprawdzać jej zużycie i produkcję z poziomu aplikacji na smartfonie. Pomagamy także w załatwieniu wszelkich formalności związanych z przyłączeniem instalacji PV do publicznej sieci energetycznej oraz z pozyskaniem dofinansowania.

Klienci PV Poland mogą liczyć na 30-letnią gwarancję obejmującą panele PV. 

Pompa ciepła Radom

Pompa ciepła to urządzenie OZE, które gwarantuje nam niskie rachunki za ogrzewanie. To zeroemisyjne źródło grzewcze nie tylko w zimę ociepla, ale latem ochładza domy, biura i inne budynki gospodarcze. Temperatury w pomieszczeniach ustalone przez właściciela są automatycznie utrzymywane, a pracę pompy można na bieżąco monitorować za pomocą aplikacji mobilnej. Ponadto pompa ciepła ogrzewa również wodę użytkową.

Jedyne czego pompa potrzebuje do swojej pracy to prąd. Dlatego zaleca się połączenie jej montażu z instalacją fotowoltaiczną, która dostarczy darmowy prąd, bez konieczności pobierania go odpłatnie z sieci. Korzyścią wynikającą z montażu tych dwóch urządzeń jest również to, że dom, biuro, gospodarstwo staje się zeroemisyjne, ekologiczne i chronione przed wysokimi rachunkami za prąd.

Warto zauważyć, że inwestycja w OZE jest w zasięgu ręki każdego ze względu na liczne dofinansowania i ulgi.

Nie czekaj na kolejne podwyżki cen energii! Skorzystaj z naszej oferty i zapomnij o wysokich rachunkach!

UZYSKAJ DOFINANSOWANIE


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki? Oferujemy pomoc przy wykorzystaniu atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

https://www.pvpoland.pl/realizacje

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Oferta dla:
firmy domu
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy