Czy stać mnie na fotowoltaikę i pompę ciepła? Nie musisz zadawać sobie tego pytania.

Z nami każdy może sobie pozwolić na instalację PV w zestawie z pompą ciepła i/lub magazynem energii. To sytuacja win-win – Ty wybierasz nas, my wybieramy dla Ciebie najlepiej.

Oprócz audytu, montażu i podłączenia systemu nieodłączną częścią naszej pracy jest bezpieczne i pewne przeprowadzenie Cię przez formalności i pomoc w uzyskaniu dofinansowania. Doskonale znamy branżę i na bieżąco śledzimy ją pod kątem możliwości ewentualnego wsparcia finansowego, a dokumentację przygotujemy od A do Z, profesjonalnie i rzetelnie.

Dofinansowanie do pompy ciepła

 • CZYSTE POWIETRZE

Program jest kierowany do właścicieli zarówno nowych, jak i starych domów. Obejmuje zakup oraz montaż pompy ciepła. Kwota dofinansowania w 2022 r. jest zależna od rocznego dochodu oraz rodzaju gospodarstwa domowego. Wysokość dofinansowania: 30 tys. zł, 37 tys.zł i 69 tys.zł! Chcesz wiedzieć, jaki poziom dofinansowania Ciebie dotyczy? Dowiedz się więcej: Program Czyste Powietrze.

 • MOJE CIEPŁO

Program przygotowany przez NFOŚiGW jest kierowany do osób, które są właścicielami lub współwłaścicielami nowych budynków mieszkalnych i chcą opierać swoje zapotrzebowanie grzewcze na pompie ciepła. Wysokość dotacji może sięgać od 7 do 21 tys. zł.

fotowoltaika

Finansowanie fotowoltaiki dla domu

 • Fotowoltaika od 99 zł miesięcznie Tak, z nami to możliwe. Płatność za instalację możesz rozłożyć na dogodne dla Ciebie raty - już od 99 zł miesięcznie!  Spotkaj się z naszym doradcą i sprawdź jakie warunki finansowania możemy Ci zaproponować. 
 • Czyste Powietrze Naszym klientom pomagamy w załatwieniu wszystkich formalności związanych z uzyskaniem dofinansowania. Jaką kwotę dofinansowania można otrzymać? Decydując się na fotowoltaikę oraz pompę ciepła kwota dofinansowania może wynieść aż 18 500 zł!
 • MÓJ PRĄD 4.0 Dotacja wspiera właścicieli domów jednorodzinnych w korzystaniu z zielonej energii. W 2022 r. program obejmuje zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej oraz innych urządzeń OZE, jak np. magazyn ciepła, magazyn energii. Wysokość dotacji może sięgać od 2 do 20,5 tys. zł. Więcej informacji: Mój Prąd 4.0

Finansowanie fotowoltaiki dla firm

 • Przedsiębiorcy mogą liczyć na atrakcyjne dofinansowania, które sprawiają, że inwestycja w fotowoltaikę jest jeszcze bardziej opłacalna
 • Wybierając PV Poland możesz liczyć na nasze wsparcie w kompletowaniu dokumentacji potrzebnej do uzyskania dotacji
 • Leasing (operacyjny, finansowy) na instalacje fotowoltaiczną
 • Możliwość odliczenia fotowoltaiki od VAT!

Finansowanie fotowoltaiki dla rolnictwa


Rolnicy mogą ubiegać się o dotacje i dofinansowania na instalację nowych źródeł ciepła i energii elektrycznej. Finansowanie pozwala na zakup i montaż paneli fotowoltaicznych bez obciążania budżetu gospodarstwa rolnego.

 • Ulga inwestycyjna w podatku rolnym z tytułu fotowoltaiki
 • Wybuduj instalację fotowoltaiczną i otrzymaj 25% ulgi inwestycyjnej. Czy wiesz, że… rolnikom przysługuje ulga inwestycyjna na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej, w ramach której mogą obniżyć swój podatek rolny i skorzystać z 25% ulgi nawet przez 15 lat? Czas na inwestycję w gospodarstwo, a nie w rachunki za prąd!
Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Oferta dla:
firmy domu
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy