Czy stać mnie na fotowoltaikę? Nie musisz zadawać sobie tego pytania.

Z nami każdy może sobie pozwolić na instalację PV. To sytuacja win-win – Ty wybierasz nas, my wybieramy dla Ciebie najlepiej.

Oprócz audytu, montażu i podłączenia systemu nieodłączną częścią naszej pracy jest bezpieczne i pewne przeprowadzenie Cię przez formalności i pomoc w uzyskaniu dofinansowania. Doskonale znamy branżę i na bieżąco śledzimy ją pod kątem możliwości ewentualnego wsparcia finansowego, a dokumentację przygotujemy od A do Z, profesjonalnie i rzetelnie.

fotowoltaika

Finansowanie fotowoltaiki dla domu

  • Fotowoltaika od 99 zł miesięcznie Tak, z nami to możliwe. Płatność za instalację możesz rozłożyć na dogodne dla Ciebie raty - już od 99 zł miesięcznie!  Spotkaj się z naszym doradcą i sprawdź jakie warunki finansowania możemy Ci zaproponować. 
  • Czyste Powietrze Naszym klientom pomagamy w załatwieniu wszystkich formalności związanych z uzyskaniem dofinansowania. Jaką kwotę dofinansowania można otrzymać? Decydując się na fotowoltaikę oraz pompę ciepła kwota dofinansowania może wynieść aż 18 500 zł!

Finansowanie fotowoltaiki dla firm

  • Atrakcyjne finansowanie dla firm
  • Nie chcesz wykładać własnych środków na zakup instalacji fotowoltaicznej? We współpracy z bankami oferujemy atrakcyjne formy finansowania instalacji fotowoltaicznej na dogodnych warunkach z gwarancjami Banku Gospodarstwa Krajowego.
  • Leasing na panele fotowoltaiczne
  • Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na leasing fotowoltaiki. Taka forma finansowania umożliwia instalację paneli fotowoltaicznych bez wykładania swoich środków. Ratę leasingu zalicza się do kosztów uzyskania przychodu, co oznacza niższy podatek dochodowy dla firmy.

Finansowanie fotowoltaiki dla rolnictwa


Rolnicy mogą ubiegać się o dotacje i dofinansowania na instalację nowych źródeł ciepła i energii elektrycznej. Finansowanie pozwala na zakup i montaż paneli fotowoltaicznych bez obciążania budżetu gospodarstwa rolnego.

  • Ulga inwestycyjna w podatku rolnym z tytułu fotowoltaiki
  • Wybuduj instalację fotowoltaiczną i otrzymaj 25% ulgi inwestycyjnej. Czy wiesz, że… rolnikom przysługuje ulga inwestycyjna na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej, w ramach której mogą obniżyć swój podatek rolny i skorzystać z 25% ulgi nawet przez 15 lat? Czas na inwestycję w gospodarstwo, a nie w rachunki za prąd!
Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy