Zdecydowałeś się na fotowoltaikę? Świetnie.
Podejmij kolejną dobrą decyzję i wybierz naszą ofertę. Sprawdź, dlaczego warto postawić na PV Poland.

Ubezpieczenie od inwestycji

Masz obawy o to, czy inwestycja jest bezpieczna, nie stracisz na niej i czy nagle nie znikniemy z rynku? Spokojnie – nie znikniemy. A nawet gdyby tak się stało - każdy klient zostanie objęty specjalnym pakietem reasekuracyjnym, zapewniającym Twoje bezpieczeństwo finansowe i gwarantujące zwrot środków. Pismo potwierdzające przystąpienie do programu dostaniesz od nas już przy podpisywaniu umowy.

Pełny serwis

  • Udzielamy 30-letniej gwarancji absolutnej nie tylko na wydajność instalacji, ale również na cały sprzęt – w tym panele i inne elementy instalacji. W przypadku firm konkurencyjnych gwarancja na sam produkt jest często krótsza o ponad połowę. My niczego nie ukrywamy, bo nasze warunki są przejrzyste.
  • Fotowoltaiczne pogotowie PV Poland to nasza własna ekipa, a nie podwykonawcy. Za serwis nie płacisz – no bo po co masz generować dodatkowe koszty?
  • Nawet w przypadku awarii i serwisu inwertera nie zostawiamy Cię samego bez możliwości czerpania energii ze słońca! Zaopatrujemy Cię w inwerter serwisowy, który posłuży Ci na czas naprawy Twojego urządzenia.
panele fotowoltaiczne na gruncie

Działamy na rzecz branży

  • Chcemy popularyzować fotowoltaikę dla gospodarstw, firm i rolnictwa, ale przy tym robić to w sposób rozsądny i odpowiedzialny, edukując i szanując naszych klientów.
  • Boom na fotowoltaikę sprzyja pojawianiu się na rynku nowych firm, producentów i pośredników, chcących szybko się wzbogacić na klientach, którym często brakuje odpowiedniej wiedzy. Nie wyobrażamy sobie takiego podejścia.
panele fotowoltaiczne na dachu

Nasze panele są niezawodne

  • Nigdy nie baliśmy się mówić o minusach fotowoltaiki, dlatego wykonaliśmy mnóstwo pracy, by wyeliminować zagrożenia z nią związane i dzięki temu stworzyć konkurencyjną przewagę nad innymi firmami.
  • Panele fotowoltaiczne z naszej oferty – w odróżnieniu od plastikowych, oferowanych przez konkurencyjne firmy – są całkowicie niepalne i nie stanowią żadnego zagrożenia pożarowego.
  • Nie musisz też zamawiać specjalistycznego czyszczenia paneli i słono za nie płacić – tak, jak w innych firmach. Panele PV Poland, dzięki zastosowaniu specjalnej powłoki czyszczą się same. Są też odporne na wstrząsy i uderzenia. Nawet ostre opady gradu nie będą im straszne!

Najwyższa jakość

  • PV Poland otrzymało Złote Godło programu Najwyższa Jakość Quality International w kategorii QI Services za projektowanie i montaż instalacji fotowoltaicznych.
  • Kapituła konkursu doceniła jakość usług wykonywanych przez specjalistów PV Poland w zakresie projektowania oraz montażu instalacji fotowoltaicznych. To ogromne wyróżnienie jest dowodem na to, że każdy z naszych klientów może liczyć na pełen profesjonalizm i usługi najwyższej jakości.

 

A może…. rok na próbę?

Nie jesteś przekonany do długoletniej inwestycji i masz obiekcje co do wydajności instalacji fotowoltaicznej? W porządku, wypróbuj ją na rok. Poniesiesz tylko koszty związane z montażem i transportem, bo za panele zwrócimy Ci pieniądze. 12 miesięcy wystarczy, by przekonać Cię do nowoczesnej, ekologicznej i oszczędnej fabryki energii!

Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy