To rolnik wie najlepiej, ile natura może zaoferować człowiekowi i jak można wykorzystać jej potencjał.
 

Twoje gospodarstwo ma duże zapotrzebowanie na prąd? Chcesz zmniejszyć rachunki? Zainwestuj w fotowoltaikę i wybierz naszą ofertę.

Ekologiczne i nowoczesne rolnictwo zaczyna się od wyboru zielonej energii.

  • Wykorzystasz miejsce, którym dysponujesz Dachy hali, wiat i innych budynków gospodarczych to mnóstwo przestrzeni, którą możesz zagospodarować. Więcej paneli to więcej energii, a więcej energii to więcej możliwości.
  • Nie jesteś zależny od nikogo Nie odczujesz nieuniknionych podwyżek energii elektrycznej. Wręcz przeciwnie – błyskawicznie zobaczysz ekonomiczne skutki wyboru naszej instalacji. Zaoszczędzone pieniądze możesz przeznaczyć na dalszy rozwój gospodarstwa!
  • Redukujesz koszty Wystarczy, że odpiszesz koszty od podstawy opodatkowania podatkiem dochodowym, przez co nawet nie odczujesz wydatku na inwestycję.
  • Dostajesz najlepsze panele na rynku W 100% niepalne, samoczyszczące i wytrzymałe. To komponenty o najlepszych parametrach na rynku, wykonane z podwójnego, wzmocnionego szkła.
  • Zyskasz ulgę inwestycyjną Rolnikom przysługuje ulga na zakup i montaż instalacji PV. Obniżysz dzięki temu podatek rolny, a 25% ulgę dostaniesz na 15 lat.

DOFINANSOWANIE DO FOTOWOLTAIKI
DLA ROLNICTWA


JAK UZYSKAĆ DOFINANSOWANIE DO FOTOWOLTAIKI DLA ROLNICTWA?

Sprawdź!

 

 

OBEJRZYJ NASZE REALIZACJE DLA GOSPODARSTW ROLNYCH!

Zobacz więcej realizacji
Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy