Fotowoltaika dla domu

Poznaj zalety domowej instalacji fotowoltaicznej od PV Poland.
 

Najczystsza energia pod słońcem! Przekonaj się, że fotowoltaika to same korzyści.

Fotowoltaika dla domu

Własna przydomowa elektrownia słoneczna, bazująca na najwyższej jakości panelach fotowoltaicznych raz nowoczesnym okablowaniu elektroenergetycznym, to możliwość zniwelowania rachunków za energię elektryczną nawet do 95% w skali roku. W dobie nieustannie rosnących cen energii warto rozważyć montaż przydomowej instalacji fotowoltaicznej wyspecjalizowanej firmie, która weźmie pod uwagę wszystkie zmienne, w tym realne warunki nasłonecznienia, i przygotuje optymalny dla inwestora projekt, a następnie projekt ów zrealizuje na dachu posesji bądź na gruncie.

 • Jesteś niezależny To Ty, Twoje potrzeby i możliwości są decydujące. W oparciu o nie stworzymy ofertę dopasowaną do Ciebie.
 • Obniżasz rachunki Z nami inwestycja może zwrócić się nawet w 5 lat. Pomyśl, co możesz zrobić z zaoszczędzonymi pieniędzmi!
 • Zabezpieczasz się przed wzrostem cen Prąd drożał, drożeje i będzie drożeć. Nie czekaj, aż rachunki Cię przerosną.
 • Nic nie musisz Nasz system fotowoltaiczny jest w 100% bezobsługowy. Pomożemy Ci załatwić dofinansowanie i wszystkie formalności. Montażem i serwisem zajmiemy się my, a prąd produkuje się praktycznie sam. Nie musisz robić nic więcej.
 • Elektrownia na telefon Produkcję i zużycie energii możesz sprawdzać za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Masz pełną kontrolę nad swoją instalacją o każdej porze, w każdym miejscu!
 • Zyskujesz 30 lat gwarancji na na panele fotowoltaiczne Jako jedni z nielicznych dajemy aż 30 lat gwarancji producenta na panele fotowoltaiczne.
 • Dopasujemy instalację do Twoich potrzeb Z nami masz pewność, że inwestycja zapewni Ci tyle prądu, ile potrzebujesz, a instalacja jest odpowiednio dopasowana i zaplanowana.

Decydując się na instalację fotowoltaiczną dla domu można skorzystać z różnych form finansowania. Właściciel lub współwłaściciel budynku może wydatki na termomodernizację odliczyć od podstawy opodatkowania, a maksymalna kwota odliczenia wynosi aż 53 000 PLN (tzw. ulga termomodernizacyjna).

Przydomowa mikroinstalacja fotowoltaiczna to inwestycja na lata. Może zwrócić się nawet w 5 lat, a żywotność nowoczesnych paneli może sięgnąć ponad 30 lat. Jeśli dodać do tego to, że korzystając z usług PV Poland, zyskujesz gwarancję na samą instalację oraz na jej wydajność na 30 lat, można uznać, że fotowoltaika dla domu, to najlepsze, co możesz zrobić, żeby zapomnieć na dobre o ciągłych podwyżkach cen prądu.

Warto też pamiętać, że najnowocześniejsze instalacje PV są w 100% bezobsługowe, co oznacza, że prąd produkuje się praktycznie sam, a Ty możesz kontrolować pracę całego systemu PV - produkcję i zużycie energii - za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Masz więc pełną kontrolę nad swoją przydomową elektrownią słoneczną o każdej porze i w każdym miejscu. Także konserwacja i mycie paneli nie nastręczają żadnych trudności.

Nasza firma pomaga we wszelkich formalnościach związanych z finansowaniem inwestycji oraz także przyłączeniem gotowej instalacji PV do sieci energetycznej.

 

Tylko 6 kroków dzieli Cię od własnej instalacji fotowoltaicznej!

Kompleksowo zajmiemy się fotowoltaiką dla Twojego domu! Z nami wystarczy sześć prostych etapów.

 1. Sprawdzamy Twoje potrzeby i wysyłamy do Ciebie doradcę.
 2. Przygotowujemy bezpieczną, jasną umowę.
 3. Pomagamy Ci w formalnościach związanych z finansowaniem inwestycji oraz uzyskaniem dofinansowania
 4. W 1 dzień montujemy panele.
 5. Przyłączamy Twoją instalację do sieci.
 6. Możesz cieszyć się produkcją energii z instalacji oraz sprawdzać jej zużycie i produkcję z poziomu aplikacji na smartfonie.

 

DOFINANSOWANIE NA FOTOWOLTAIKĘ


Zastanawiasz się jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki dla domu? Możliwości jest bardzo dużo, a każda z nich może być dostosowana do Twoich potrzeb finansowych. Dzięki różnym opcjom finansowania, inwestycja w fotowoltaikę stanie się bardziej przystępna i nie nadwyręży domowego budżetu.

W PV Poland nie musisz sam szukać najlepszych rozwiązań i przechodzić przez formalności w dofinansowaniu. Nasz doradca pomoże Ci uzyskać dogodne finansowanie!

Sprawdź

 

 

OBEJRZYJ NASZE REALIZACJE DLA DOMÓW!

Zrealizowaliśmy już dziesiątki instalacji fotowoltaicznych dla gospodarstw domowych!

Zobacz więcej realizacji
Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Oferta dla:
firmy domu
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy