panele fotowoltaiczne

Buduj nowoczesny i świadomy biznes w oparciu o energię ze słońca.


Działaj z nami – to się opłaca.
 

 

  • Stań się niezależny od rynku dostaw energiiW czasach, w których wszystko drożeje, warto szukać zmian na lepsze i zabezpieczać się na przyszłość. Ceny prądu stale rosną i nic nie wskazuje, by miało być inaczej. Dlaczego więc nie oszczędzić i zainwestować w zieloną energię?
  • Nieważne, jaką działalność prowadzisz Nasza oferta jest kompleksowa – znajdziesz w niej farmy fotowoltaiczne, montowane na dachach czy elewacjach moduły, ale także instalacje PV dostosowane dla biurowców i hal przemysłowych.
  • Pomożemy Ci w zdobyciu szybkiego zwrotu z inwestycji Dzięki zmianom w przepisach możesz magazynować nadprodukowaną energię przez instalację PV w sieci. To pozwala na skrócić czas zwrotu z inwestycji.
  • Ekologia to obowiązek Stawianie na przyjazne środowisku rozwiązania w biznesie jest już standardem, wynikającym z dojrzewającej świadomości społeczeństwa. Troska o naszą planetę stała się ogromną wartością. Każda licząca się marka stawia dziś na ekologię i zieloną energię.

FINANSOWANIE
DLA FIRM


Jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki dla firmy? Przedsiębiorcy i właściciele firm mogą korzystać z atrakcyjnych form finansowania. Poziom dotacji na fotowoltaikę może osiągnąć nawet 85% kosztów kwalifikowalnych.

Sprawdź!

 

OBEJRZYJ NASZE REALIZACJE DLA FIRM!

Jesteśmy rzetelnym partnerem w fotowoltaice dla biznesu. Zrealizowaliśmy inwestycje fotowoltaiczne o różnej mocy dla wielu firm.

Zobacz więcej realizacji
Skontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy