07/07/2022
Nowy miesiąc – nowa linia produktowa!
Nowy miesiąc – nowa linia produktowa!

Dotychczas w naszej ofercie wyróżniały się dwa pakiety: "Simply" (panele Trina Vertex) oraz "Comfort +" (Panele Bauer).  Jednakże wraz z lipcem postanowiliśmy umożliwić naszym przyszłym Klientom wybór pakietu, który plasuje się pomiędzy „Simply” i „Comfort +” – mowa tutaj o linii "Comfort". Czym się wyróżnia? Przede wszystkim, zawarte w niej  panele Encor, które pochodzą od polskiego producenta. Wybierając propozycję Comfort, użytkownik może liczyć na 15 lat gwarancji oraz szybszy montaż! Co warto jeszcze wiedzieć o naszych pakietach? Czytaj dalej!

 

Pakiet Simply | panele fotowoltaiczne Trina Vertex

Panele TrinaSolar mają tę zaletę, że nawet mała przestrzeń panelu potrafi generować sporą ilość energii. Zawarta w nich technologia Multi-busar, to nic innego, jak zwiększone nastawienie modułów do lepszego pochłaniania energii słonecznej, a co za tym idzie, generowania więcej prądu na potrzeby użytkowników. Ponadto ten model paneli jest niezwykle kompatybilny z innymi urządzeniami obecnymi na rynku, jak chociażby falownikami, co wpływa na elastyczność dla różnych systemów i łatwiejszą instalację.

 

Pakiet Comfort | Panele fotowoltaiczne Encor

Panele fotowoltaiczne Encor wiodą prym wśród standardowych modułów w technologii bifacial, dzięki swojemu zaawansowaniu są w stanie wygenerować o nawet 30% więcej uzysków. Charakteryzują się podwójną szybą oraz monokrystalicznym modułem typu half-cut, który dzięki swojej dwustronności tworzy wysoką wydajność panelu. Ten model, jak już wspomnieliśmy na wstępie, jest objęty 15 - letnią gwarancją, a jej montaż, dzięki wysokiej dostępności produktu, jest znacznie szybszy.

 

Pakiet Comfort + | Panele fotowoltaiczne Bauer

Panele Bauer pochodzą od niemieckiego producenta, który oferuje 30 lat gwarancji na produkt. Wydajne, innowacyjne i eleganckie panele, które będą odpowiedzią dla najbardziej wymagających użytkowników. Technologia half-cut, w której produkt został wykonany, polega na tym, że liczba ogniw na powierzchni jest ułożona podwójnie, co jest komfortem w przypadku możliwości występowania lekkiego zacienienia - praca paneli nie ulega wówczas pogorszeniu. Na koniec,  panele Bauer przeszły szereg testów, które wykazały, że są wyjątkowo odporne na działania atmosferyczne, więc w szczególności sprawdzą się w bardziej wymagających warunkach, jak np. w górach, szczególnie w okresie zimowym.

 

Wszystkie oferowane przez nas produkty są bezpieczne i niepalne. Jakość oraz zadowolenie naszych Klientów należy do naszych priorytetów, dlatego, przy komponowaniu oferty istotny jest dla nas każdy detal. Włączona nowa linia produktowa była szczegółowo omawiana przez naszych specjalistów, w efekcie, możemy z całą pewnością stwierdzić, że dajemy to, co najlepsze. Jesteśmy również otwarci, na wszelkie pytania lub chęci omówienia odpowiedniej instalacji dla Twojego domu, biznesu czy gospodarstwa rolnego.

Zastanawiasz się, jak inwestycja w fotowoltaikę może wyglądać u Ciebie? 

Napisz do nas na kontakt@pvpoland.pl lub skontaktuj się pod nr. tel. 732 081 031!

Natomiast, jeśli chcesz szybko sprawdzić orientacyjną wycenę na instalacje skrojoną na zapotrzebowanie energetyczne Twojego budynku, koniecznie sprawdź nasz kalkulator PV 😊

 

 « WróćSkontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Oferta dla:
firmy domu
Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy