07/10/2020
Fotowoltaika – jak wygląda proces instalacji?
Fotowoltaika – jak wygląda proces instalacji?

Fotowoltaika – jak wygląda proces instalacji?

Proces instalacji fotowoltaiki jest niezwykle prosty, jeśli oddamy go w ręce profesjonalistów. Duże doświadczenie pozwoliło nam zoptymalizować cały proces by cała instalacja przebiegła szybko i sprawnie, zachowując najwyższą jakość. Całość  trwa ok. 14 dni a opiera się na 5 prostych krokach:

  1. Bezpłatny audyt, czyli potkanie z doradcą i sprawdzenie warunków oraz potrzeb klienta- aby dobrać optymalną moc instalacji fotowoltaicznej dla domu, gospodarstwa lub przedsiębiorstwa należy zacząć od audytu. Podczas takiego audytu fotowoltaicznejgo doradca, na podstawie konkretnych parametrów i po ocenie warunków oraz potrzeb klienta, dobiera optymalną moc instalacji. Odpowiednio dobrana moc instalacji jest kluczowa dla prawidłowego działania instalacji oraz gwarantuje szybki zwrot z inwestycji. Audyt na miejscu pozwala także odpowiednio zaprojektować instalacje, tak aby była jak najbardziej wydajna. Audyt z PV jest bezpłatny, dlatego warto z niego z niego skorzystać przed podjęciem decyzji o wyborze 
  2. Wycena i podpisanie umowy. Po przeprowadzeniu audytu, doradca prosumenta przygotwuje wycenę zgodną z zapotrzebowaniem klienta, Podpisanie umowy to formalność, która rozpoczyna współpracę i rozpoczyna proces instalacji.
  3. Formalności związane z finansowaniem i uzyskaniem dofinansowania. W PV Poland pomagamy swoim klientom we wszystkich formalnościach związanych ze złożeniem wniosku o dofinansowanie, podpowiadamy jak skorzystać z ulgi podatkowej. Dodatkowo umożliwiamy rozłożenie płatności na miesięczny abonament w korzystnej dla klienta wysokości.
  4. Montaż instalacji fotowoltaicznej. Ekipa montażowa przyjeżdża w dogodnym dla klienta terminie, a sam montaż instalacji trwa zazwyczaj 1 dzień.
  5. Instalacja aplikacji. Dzięki specjalnej aplikacji, którą możemy zinstalować na swoim smarfonie możemy monitotrować produkcję i zużycie energii wyprodukowanej przez instalcję fotowoltaiczną.

Jeśli jesteś zainteresowany instalacją fotowoltaiki w swoim domu skontaktuj się z nami i sprwadż jakie to proste!« WróćSkontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy