14/11/2020
Fotowoltaika - jak wybrać firmę?
Fotowoltaika - jak wybrać firmę?

Jak wybrać firmę do instalacji paneli fotowoltaicznych?

Jeśli planujesz inwestycję w panele fotowoltaiczne, powinieneś zdecydować się na współpracę z profesjonalną firmą, która ma duże doświadczenie w fotowoltaice i branży OZE oraz oferuje najwyższej jakości zarówno produkt, jak i całą usługę. Wybierając firmę, która będzie zakładała instalację należy brać pod uwagę wiele czynników. Poniżej przestawiamy, którtką listę na co zwrócić uwagę przy wyborze firmy instalującej fotowoltaikę. 

  • Kompleksowa obsługa i indywidualna wycena –każde gospodarstwo domowe wymaga odpowiedniej instalacji dostosowanej do swoich potrzeb. Przed rozpoczęciem współpracy należy przeprowadzić audyt, podczas którego firma montująca instalację sprawdzi warunki, dobierze optymalną moc instalacji i rozważy wszystkie ewentualne przeszkody.
  • Jakość produktu – należy zwrócić uwagę czy panele fotowoltaiczne oraz wszystkie komponenty są wysokiej klasy. Najlepsze panele fotowoltaiczne to te, które nie zawierają plastiku i mają podwójne szkło, zamiast plastikowego backsheetu. Taka konstrukcja sprawia, że panele są w 100% niepalne. Dzięki grafenowej powłoce panele mają zwiększoną wytrzymałość, są odporne na zanieczyszczenia i degradację. Jakość wszystkich elementów - kabli, złączek czy falownika gwarantuje sprawność całej konstrukcji.
  • Serwis i gwarancja – część firm montujących panele fotowoltaiczne oferuje gwarancję, warto sprawdzić jaki jest jej zakres. Firma PV Poland jako jedyna na rynku oferuje 30 lat gwarancji absolutnej, obejmującej nie tylko same panele, ale także całą instalację. Dodatkowo firma PV Poland oferuje bezpłatny serwis.
  • Własne ekipy montażowe – decydując się na wybór firmy warto zwrócić uwagę czy montaż odbywa się przez podwykonawców czy firma ma własne ekipy montażowe. Pracownicy firmy gwarantują wysoką jakość wykonanej usługi oraz sprawne działanie. W PV Poland montaż całej instalacji trwa 1 dzień.
  • Pomoc w załatwieniu formalności – liczne dotacje i programy, ulgi podatkowe to wszystko pomaga w obniżeniu kosztów całej instalacji. Zadaniem firmy zakładającej instalację jest pomoc w doborze odpowiednich rozwiązań oraz pomoc w załatwieniu wszystkich formalności.

Jeśli jesteś zainteresowany założeniem paneli fotowoltaicznych skontaktuj się z nami.« WróćSkontaktuj się z nami i poznaj moc korzyści
z darmowej energii ze słońca!

Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu oraz przedstawienia oferty przez PV Poland Sp. z o.o. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
formularz kontaktowy